EnglishFrenchGermanItalianLatvianLithuanianPortugueseRussianSpanish
Avdelinger: Kristiansand Ringerike Webrapport Kristiansand Webrapport Ringerike

Kontakt oss

Kristiansand – TLF: 908 79000
Espen Bardoff | daglig leder
tlf. 450 07 786 • espen@hoydeteknikk.no
Espen har vært daglig leder i Høyde Teknikk siden år 2000. Høyt og lavt, tidlig og sent– Espen er alltid i farta. Alltid i godt humør og med et glimt i øyet.
Kurth Larsen | servicesjef
tlf. 997 16 741 • kurth@hoydeteknikk.no
Kurth kom til Høyde Teknikk i starten av 2011 og har 18 års erfaring som mekaniker. Kurth har ansvar for årskontroller og service ute hos våre kunder. Da de fleste nordmenn er født med ski på beina er denne karen født med fastnøkkelen i hånda. Løser alle problemer som kommer hans vei!
Janine Palatini | økonomisjef
tlf. 948 80 484 • regnskap@hoydeteknikk.no
Janine har vært i Høyde Teknikk siden 2010 og har arbeidet med økonomi og regnskap i over 15 år. Med lang internasjonal erfaring har hun vært en solid tilvekst i firmaet. En smilende, effektiv og meget dyktig dame som holder oss gutta i ørene når vi trenger det.
Kjetil Lunde | mekaniker
tlf. 450 07 787 • kjetil@hoydeteknikk.no
Kjetil har lang fartstid i Høyde Teknikk og har vært hos oss siden 1999. Kjetil har over 30 års erfaring som mekaniker og inngår i serviceteamet som alltid sørger for at våre maskiner er i topp stand. Alltid i godt humør og gjerne med et lite dikt på lur!
Stig Ingebretsen | mekaniker
tlf. 954 95 405 • stig@hoydeteknikk.no
Stig begynner hos oss 22/5-17 og har fått så gode anbefalinger fra de høyere herrer i Vennesla, at vi ikke hadde andre muligheter enn å ansette han.
En veldig hyggelig kar som vi tror våre kunder og Høyde Teknikk vil ha gleden av i mange år. Han skal jobbe som mekaniker og vil ha mye av tilsynet med det som skjer på vår avdeling på Hunsfos Næringspark.
 Henrik Henrik Sandvik | kundekonsulent
tlf. 407 29 707 • henrik@hoydeteknikk.no
Henrik er ikke lenger vårt ferskeste tilskudd etter at traktor Kim ble ansatt. Han ble ansatt i januar 2011 og har ansvar for salg og oppfølgning av våre kunder. Henrik har lang erfaring fra salg og er et meget godt tilskudd til firmaet. Han er tilgjengelig døgnet rundt for våre kunder.
  Kim Utsogn | sjåfør/utleier
tlf.918 73 705 • kim@hoydeteknikk.no
«Traktor» Kim ble ansatt hos oss desember 2012. En alltid smilende og serviceinnstilt person som vil yte alt for våres kunder.
 Photo Tomasz Wdowik | klargjører/sjåfør
tlf.450 06 491 • tomasz@hoydeteknikk.no
«Trailer Tomasz» er blod fersk, han ble ansatt 01 mars 2014. Han har kontroll på den stadig økende maskinparken og hiver seg i bilen når det trengs. Jobber godt og alltid smilende.
Ringerike – TLF: 958 79000
arve Arve Bergheim | daglig leder Høyde Teknikk Ringerike
tlf. 934 00 018 • arve@hoydeteknikk.no
Arve er nå blitt en gammel ringrev i Høyde Teknikk Ringerike etter ansettelsen av Jonny.
En fantastisk energisk person, som vi og våre kunder vil ha stor glede av.
Jonny Oslund | Avdelings Leder Høyde Teknikk Ringerike AS
tlf. 900 91 211 • jonny@hoydeteknikk.no
Jonny Oslund er mannen du treffer på kontoret og alle andre plasser. Alltid tilgjengelig.
En mer jovial og pålitelig person skal du lete lenger etter, han gjør alt for at våre kunder skal være fornøyde.
marius Marius Solli | Kundekonsulent Høyde Teknikk Ringerike AS 
tlf. 405 50 020 • marius@hoydeteknikk.no
Marius er ikke lenger ny, men minst like god!  Denne karen «leverer» til alle våre gamle og nye kunder.
bilde-jonas Jonas Henriksen | Sjåfør/klargjører Høyde Teknikk Ringerike AS
tlf. 918 59 793 • jonas@hoydeteknikk.no
Jonas er vårt nyeste tilskudd til Ringerike. Han står på sent, tidlig, høyt, lavt, dag, natt og alltid med et smil. Veldig bra tilskudd til Høyde Teknikk og alle våre kunder.